Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Skontaktuj się z nami ×

PRZYPADEK: PRZENOŚNIKI PODWIESZONE

Instalacje przenośników na całym świecie

Projektujemy, produkujemy i instalujemy nasze przenosniki sufitowe na calym swiecie. Obecnie mamy ponad 300 systemów dzialajacych, które upraszczaja prace w wiekszosci branz – od przemyslu motoryzacyjnego i lotniczego po przemysl obróbki powierzchni i meblarstwo. W sekcji Branze znajdziesz krótkie podsumowania wielu naszych instalacji. Tutaj prezentujemy nieco bardziej szczególowo niektóre z naszych najnowszych referencji klientów.

Bohemia Bike

Poprawa produkcji rowerów i rowerów elektrycznych

Leader Fox to tradycyjny czeski producent rowerów, zlokalizowany w Czechach. Leader Fox nalezy do Grupy Rowerów Bohemia i projektuje oraz produkuje rózne rodzaje rowerów i rowerów elektrycznych zarówno dla doroslych, jak i dzieci.

Inwestycja zostala dokonana w nowa linie montazowa, zaprojektowana w celu poprawy procesów produkcyjnych róznych typów rowerów. Nowa linia montazowa oszczedza cenna przestrzen na podlodze hali produkcyjnej, oferuje poprawione warunki pracy dla operatorów i jest znacznie bardziej ergonomiczna niz poprzednia linia.

Wspólnie z klientem opracowalismy najbardziej odpowiednie rozwiazania dla ich konkretnych potrzeb.

Czytaj więcej

Ljusgarda

OCS pomaga szwedzkiej firmie Ljusgårda w zautomatyzowanej produkcji salatek

Ljusgårda zwiekszyla swoja produkcje z 2 do 60 ton salatek miesiecznie.

Produkcja Ljusgårda, która dotychczas byla czesciowo prowadzona recznie na mniejsza skale na powierzchni 650 m², zostala teraz przeksztalcona w zautomatyzowany system produkcyjny o powierzchni 7000 m², z wysokimi ambicjami dalszego rozwoju i wzrostu. Dzieki nowej metodzie uprawy salaty, ponad 600 palet salaty opusci Ljusgårda, aby byc dystrybuowanymi do ponad 800 sklepów w calej Szwecji co tydzien.

Czytaj więcej

Internetstores

Efektywne rozwiązanie do obsługi zwrotów

Jako wiodący na świecie wielokanałowy sprzedawca detaliczny rowerów i sprzętu outdoorowego, Internetstores codziennie zachęca tysiące ludzi do wsiadania na rowery i przebywania na łonie natury. Platformy internetowe fahrrad.de, Brügelmann, Bikester, Probikeshop, Campz i Addnature oferują ponad 130 000 produktów i 1300 marek z dostawą do Twojego domu. Do 2019 roku zwroty były realizowane w lokalizacji Internetstores w Esslingen, jednak bazując na wcześniejszych pozytywnych doświadczeniach z systemem przenośników podwieszanych OCS w Gehrde, Internetstores zdecydowało się na instalację innego systemu OCS – tym razem do obsługi wszystkich zwrotów.

Czytaj więcej

Riese & Müller

Wydajna linia wyposażania i montażu rowerów

Riese & Müller to niemiecki producent wysokiej klasy rowerów elektrycznych, rowerów transportowych i rowerów skladanych. W ramach planowania nowego budynku Riese & Müller chcial podniesc swoja produkcje do najnowszego poziomu techniki. Po odwiedzeniu innych producentów rowerów z zainstalowanymi instalacjami OCS, Riese & Müller skontaktowal sie z nami, aby omówic rózne rozwiazania i mozliwosci montazu rowerów przy uzyciu systemu przenosników górniczych OCS.

Czytaj wiecej

Airbus

Szybszy czas realizacji i zwiekszona produkcja

Airbus we Francji jest razem z Boeingiem jednym z wiodacych producentów samolotów na swiecie. W 2017 roku dostarczyli ponad 700 samolotów. Dla stacji montazowych w Tuluzie dostarczylismy systemy przenosników do czterech nowych linii montazowych.

Czytaj więcej

Linia montażowa podzespołów lotniczych

Transport na wysokim poziomie i boczny

Branza lotnicza jest jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie branz na swiecie, gdzie wymagania dotyczace czystosci, efektywnosci i precyzji sa niezwykle wysokie. SAAB Aerostructures powierzyl OCS misje opracowania rozwiazania do transportu komponentów miedzy stacjami montazowymi a maszynami numerycznymi.

Czytaj wiecej

This site language is translated using machine translation