Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Skontaktuj się z nami ×

Przypadek referencyjny: BOHEMIA BIKE

Poprawiona produkcja rowerów i rowerów elektrycznych

Leader Fox to tradycyjny czeski producent rowerów, zlokalizowany w Czechach. Leader Fox nalezy do Grupy Bohemia Bike i projektuje oraz produkuje rózne rodzaje rowerów i rowerów elektrycznych zarówno dla doroslych, jak i dzieci.

Inwestycja zostala dokonana na rzecz nowej linii montazowej, zaprojektowanej w celu poprawy procesów produkcyjnych róznych typów rowerów. Nowa linia montazowa oszczedza cenny miejsce na podlodze w hali produkcyjnej, oferuje lepsze warunki pracy dla operatorów i jest znacznie bardziej ergonomiczna niz ich poprzednia linia.

Wspólnie z klientem opracowalismy najbardziej odpowiednie rozwiazania dla ich konkretnych potrzeb.

System OCS 500 jest efektywny pod wzgledem przestrzeni, zapewniajac wiecej miejsca do pracy dla operatorów. Dzieki rozwiazaniu modulowemu, system mozna latwo modyfikowac dla róznych typów rowerów na podstawie szybkich zmian w popycie. Linia montazowa OCS obejmuje montaz indywidualnych komponentów, wstepny montaz róznych czesci, montaz koncowy, kontrole jakosci oraz pakowanie.

Transport czesci miedzy poszczególnymi stacjami odbywa sie za pomoca zawieszonego systemu transportu na wysokosci okolo 3 metrów nad podloga.

Na podstawie wielkosci produktu (rama roweru) zaprojektowano odpowiednia nosnosc, aby pomiescic maksymalna liczbe róznych ramek. Przepustowosc produkcji wynosi 50 000 rowerów rocznie, z glównym udzialem produkcji stanowiacych rowery elektryczne. Po zamocowaniu na nosniku produktu, rama roweru jest automatycznie transportowana przez stacje montazowa. Po stacji montazowej koncowej, produkt jest pakowany w opakowanie transportowe, a pusty nosnik jest automatycznie przemieszczany do punktu poczatkowego.

Korzyści:

  • Zoptymalizowana przestrzeń podłogi
  • Zwiększona produkcja
  • Poprawiona jakość
  • System bezolejowy, czysty i cichy
  • Ergonomiczny i wydajny przestrzennie
Bohemia_16
Bohemia_14
Bohemia_15
Bohemia_21
Bohemia_18
Bohemia_17
Bohemia_19
Bohemia_11

Potrzebujesz podobnego rozwiązania? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!”

This site language is translated using machine translation